Videolajm/ Kryeministri Edi Rama viziton Izraelin (2015)

Kryeministri Edi Rama vizitoi Izraelin. Ai pati takime me drejtuesit më të lartë të Shtetit të Izraelit, midis tyre edhe me kryeministrin Benjamin Netanyahu, presidentin Reuven Rivlin dhe ish-Presidentin Shimon Perez (22 dhjetor 2015). (d.f./IzraeliSot)

Lexo më shumë