Turizmi në Shqipëri dhe Izrael, ambasadorja Peleg takon ministren Kumbaro

Ambasadorja e Izraelit në Shqipëri, Galit Peleg, takohet me Ministren e Turizmit dhe Mjedisit, Mirela Kumbaro.

Muzeu Hebraik në Vlorë, ambasadorja Peleg takon ministren Margariti

Ambasadorja e Izraelit në Shqipëri, Galit Peleg, takohet me Ministren e Kulturës, Elva Margariti.

Shqipëria dhe Izraeli në arenën ndërkombëtare, ambasadorja Peleg takon deputeten Kodheli

Ambasadorja e Izraelit në Shqipëri, Galit Peleg, takohet me nënkryetaren e Asamblesë Parlamentare të NATO-s, Mimi Kodheli

WBU marrëveshje me Gold N’ Links, ambasadorja Peleg: Të rinjtë shqiptarë do të marrin njohuri kibernetike

Ambasadorja e Izraelit në Shqipëri, Galit Peleg, e ka cilësuar historike nënshkrimin e marrëveshjes me “Western Balkan University”.

Zgjedhjet e 1 nëntorit në Izrael, Peleg: Jam e emocionuar të votoj në Tiranë

Stafi izraelit i ambasadës votoi në Tiranë, për zgjedhjet e reja parlamentare të 1 nëntorit në Izrael

Peleg takon Hochmann: Diskutuam procesin magjepsës të anëtarësimit të Shqipërisë në BE

Ambasadorja e Izraelit në Shqipëri, Galit Peleg, zhvilloi një takim me Ambasadoren e BE në Shqipëri, Christiane Hochmann.

Thellimi i marrëdhënieve Shqipëri-Izrael, Peleg takon Xhaçkën

Ambasadorja e Izraelit në Shqipëri, Galit Peleg, zhvilloi sot një takim me ministren e Jashtme të Shqipërisë, Olta Xhaçka.

Ambasadorja Peleg takon kryebashkiakun Demo: Izraeli projekte inovative në Berat!

Ambasadorja e Izraelit në Shqipëri, Galit Peleg, zhvilloi sot një takim me Kryetarin e Bashkise se Beratit, Ervin Demo

Nikolla pret Peleg, bashkëpunim i gjithanshëm midis Shqipërisë dhe Izraelit

Kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Lindita Nikolla, priti në një takim ambasadoren e Izraelit në Shqipëri, Galit Peleg

Investimet izraelite në Shqipëri, ambasadorja Peleg takon ministren e Financave

Ambasadorja e Izraelit në Shqipëri, Galit Peleg, zhvilloi një takim me ministren e Financave dhe Ekonomisë, Delina Ibrahimaj.